Kalender 2020 - Se kalender for 2021

FEBRUAR 2020
L1
S2
M3
uge 6
T4
O5
T6
F7
L8
S9
M10
uge 7
T11
O12
T13
F14
L15
S16
M17
uge 8
T18
O19
T20
F21
L22
S23
M24
uge 9
T25
O26
T27
F28
L29
MARTS 2020
S1
M2
uge 10
Telefonmøde bestyrelse
T3
O4
T5
F6
L7
S8
M9
uge 11
T10
O11
T12
F13
L14
S15
M16
uge 12
T17
O18
T19
F20
L21
S22
M23
uge 13
T24
O25
T26
F27
L28
S29
M30
uge 14
T31
APRIL 2020
O1
Bestyrelsesmøde Brøndby
T2
F3
L4
S5
M6
uge 15
T7
O8
T9
F10
L11
S12
M13
uge 16
T14
O15
T16
F17
L18
S19
M20
uge 17
T21
O22
T23
F24
L25
S26
M27
uge 18
T28
O29
T30
MAJ 2020
F1
L2
S3
M4
uge 19
T5
O6
T7
F8
L9
S10
M11
uge 20
T12
O13
T14
F15
L16
Generalforsamling (Brøndby)
S17
M18
uge 21
Telefonmøde bestyrelse
T19
O20
T21
F22
L23
S24
M25
uge 22
T26
O27
T28
F29
L30
S31
JUNI 2020
M1
uge 23
T2
O3
T4
F5
L6
S7
M8
uge 24
T9
O10
T11
F12
L13
S14
M15
uge 25
T16
O17
T18
F19
L20
S21
M22
uge 26
T23
O24
T25
F26
L27
S28
M29
uge 27
T30
JULI 2020
O1
T2
F3
L4
S5
M6
uge 28
T7
O8
T9
F10
L11
S12
M13
uge 29
T14
O15
T16
F17
L18
S19
M20
uge 30
T21
O22
T23
F24
L25
S26
M27
uge 31
T28
O29
T30
F31
AUGUST 2020
L1
S2
M3
uge 32
T4
O5
T6
F7
L8
S9
M10
uge 33
T11
O12
T13
F14
L15
S16
M17
uge 34
T18
O19
T20
F21
Forbundslejr
L22
Forbundslejr
S23
Forbundslejr
M24
uge 35
T25
O26
Bestyrelsesmøde Brøndby
T27
F28
L29
S30
M31
uge 36
SEPTEMBER 2020
T1
O2
T3
F4
L5
S6
M7
uge 37
T8
O9
T10
F11
L12
S13
M14
uge 38
T15
O16
T17
F18
L19
S20
M21
uge 39
T22
O23
T24
F25
L26
S27
M28
uge 40
Telefonmøde bestyrelse
T29
O30
OKTOBER 2020
T1
F2
L3
S4
M5
uge 41
T6
O7
T8
F9
L10
S11
M12
uge 42
T13
O14
T15
F16
L17
S18
M19
uge 43
T20
O21
T22
F23
L24
S25
M26
uge 44
T27
O28
T29
F30
L31
NOVEMBER 2020
S1
M2
uge 45
T3
O4
T5
F6
L7
S8
M9
uge 46
Telefonmøde bestyrelse
T10
O11
T12
F13
L14
S15
M16
uge 47
T17
O18
T19
F20
L21
S22
M23
uge 48
T24
O25
T26
F27
L28
S29
M30
uge 49
DECEMBER 2020
T1
O2
T3
F4
L5
S6
M7
uge 50
T8
O9
Budgetmøde + julefrokost Brøndby
T10
F11
L12
S13
M14
uge 51
T15
O16
T17
F18
L19
S20
M21
uge 52
T22
O23
T24
F25
L26
S27
M28
uge 53
T29
O30
T31
JANUAR 2021
F1
L2
S3
M4
uge 2
T5
O6
T7
F8
L9
S10
M11
uge 3
T12
O13
T14
F15
L16
S17
M18
uge 4
T19
O20
T21
F22
L23
S24
M25
uge 5
T26
O27
T28
F29
L30
S31

Kalender


K1 PL Salzburg
28. februar 2020


Telefonmøde bestyrelse
2. marts 2020


Senior EM precamp Kolding
6. marts 2020


K1 PL Rabat
13. marts 2020


Talentcenter Kumite Øst
14. marts 2020


Dommerkursus Gladsaxe
14. marts 2020


Talentcenter Kumite Vest
15. marts 2020


Doryoku Sakura Cup - Kolding
21. marts 2020


Senior EM Baku, Azerbaijan 2020
25. marts 2020


Talentcenter Kata Øst
28. marts 2020


Talentcenter Kata Vest
29. marts 2020


Bestyrelsesmøde Brøndby
1. april 2020


Harasuto Cup - Lodz, Polen (udtagelse)
4. april 2020


K1 PL Madrid
17. april 2020


DM 2020 (Sjælland) - OBS NY DATO
24. april 2020


K1 Youth League Cypern
1. maj 2020


Talentcenter Kata Øst
2. maj 2020


Talentcenter Kata Vest
3. maj 2020


OL kvalstævne Paris
8. maj 2020


Euro Cup - Zell am See, Østrig (udtagelse)
9. maj 2020


Generalforsamling (Brøndby)
16. maj 2020


Talentcenter Kumite Vest
17. maj 2020


Telefonmøde bestyrelse
18. maj 2020


Gladsaxe Cup
23. maj 2020


Talentcenter Kumite Øst
6. juni 2020


Suhari Cup, Holstebro
6. juni 2020


K1 SA Istanbul (udtagelse)
19. juni 2020


Forbundsinstruktør - Sjælland
20. juni 2020


WKF Youth Camp & Cup - Umaq, Kroatien
29. juni 2020


OL Tokyo (karate)
6. august 2020


Landshold Kumite
15. august 2020


Talentcenter Kumite Øst
15. august 2020


Talentcenter Kumite Vest
16. august 2020


Forbundslejr
21. august 2020


Bestyrelsesmøde Brøndby
26. august 2020


Talentcenter Kata Øst
29. august 2020


Talentcenter Kata Vest
30. august 2020


Doryoku Kiku Cup - Kolding
5. september 2020


Landshold Kata
12. september 2020


Talentcenter Kumite Øst
12. september 2020


Talentcenter Kata Vest
13. september 2020


Budapest Open - Ungarn (udtagelse)
19. september 2020


K1 Youth League Mexico
25. september 2020


Talentcenter Kata Øst
26. september 2020


Talentcenter Kata Vest
27. september 2020


Telefonmøde bestyrelse
28. september 2020


K1 PL Moskva
2. oktober 2020


Talentcenter Kumite Vest
3. oktober 2020


Euro GP Plzen - Tjekkiet (udtagelse)
10. oktober 2020


Polish Open (udtagelse)
16. oktober 2020


Talentcenter Kata Øst
17. oktober 2020


Kaizen Open
24. oktober 2020


Talentcenter Kata Vest
25. oktober 2020


Senior VM precamp
30. oktober 2020


Talentcenter Kumite Øst
31. oktober 2020


Greve Karate Open & Panda Cup
7. november 2020


Telefonmøde bestyrelse
9. november 2020


Senior VM - Dubai, Emiraterne
17. november 2020


Talentcenter Kata Øst
21. november 2020


Talentcenter Kata Vest
22. november 2020


NM Stavanger, Norge
28. november 2020


K1 Youth League Venedig
4. december 2020


Talentcenter Kumite Øst
5. december 2020


Talentcenter Kumite Vest
6. december 2020


Budgetmøde + julefrokost Brøndby
9. december 2020